Oddział główny: Kraków +48 12 410 51 59; biuro@wtu.com.pl

Aktualności:

O NAS:

INNOWACJA, KREATYWNOŚĆ

Konsekwentnie inwestujemy w wiedzę i rozwój, co przekłada się na wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii projektowych. Łącząc ww. z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą inżynieryjną otrzymujemy kompleksowe rozwiązania projektowe, wzbogacone o prekursorskie narzędzia, pomysły.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Wychodząc na przeciw nowym wymaganiom projektowym, stawianym przez struktury Unii Europejskiej, bazując na wiedzy i doświadczeniu niemieckiej firmy inżynierskiej, oraz polskich inżynierów, posiadających dodatkowo odpowiednie kwalifikacje zawodowe wymagane w Polsce, stworzono firmę WTU sp. z o.o.  Firmę, będącą kompetentnym biurem projektowym, dla wyspecjalizowanych usług inżynierskich we wszystkich obszarach projektowania i nadzoru budowlanego.

Nasi projektanci pomogą Państwu kompleksowo zrealizować zamierzenia inwestycyjne, począwszy od przygotowania wielowariantowych koncepcji i wyboru wariantu optymalnego przez przygotowanie pełnej dokumentacji projektowej oraz niezbędnych decyzji administracyjnych, do nadzoru budowlanego inwestycji.

JAKOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ

Naszym największym atutem jest wdrażanie i wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii projektowych. Łącząc wieloletnie doświadczenie i wiedzę inżynieryjną wraz z nowoczesnym oprogramowaniem stale podnosimy naszą efektywność. Projekty wykonane w naszej firmie cechują się bardzo dużą dokładnością, na co pozwala wykorzystanie technologii projektowania 3d oraz oszczędnością czasu i kosztów.

UCZCIWOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Usługi projektowe branży budownictwa wodnego i ziemnego, branży sanitarnej oraz ochrony środowiska, świadczone są w pełni profesjonalnie. Nasze usługi obejmują również doradztwo techniczne oraz analizy i studia wykonalności inwestycji. Nasze projekty wykonujemy terminowo i zgodzie w obowiązującą wiedzą techniczną oraz merytoryczną.

Ostatnie realizacje

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

Back to Top